Spotkanie w warunkach polowych z marką Case IH

Doświadczanie i zaangażowanie w prace badawczo-rozwojowe sprawiły, że systemy zbioru roślin uprawnych marki Case IH postrzegane są jako jedne z najbardziej skutecznych, niezawodnych i wydajnych technologii rolniczych na świecie. To także nieustanna współpraca z klientami pozwala na tworzenie rozwiązań gwarantujących maksymalną produktywność i eliminację strat w każdych, nawet najbardziej wymagających warunkach.

Wiemy, jak istotną decyzją w pracy każdego rolnika jest zakup nowej maszyny. Aby umożliwić podjęcie przemyślanej decyzji, popartej autentycznymi faktami, marka Case IH przygotowała cykl sześciu spotkań, podczas których będą prezentowane możliwości najnowszych maszyn w warunkach polowych.

Jedno ze spotkań odbędzie się w województwie lubelskim, organizowane przez dealera marki Case IH – firmę Kisiel. W polu będzie można podziwiać kombajn Axial-Flow® 8250 wyposażony w 12 rzędowy heder. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną możliwości maszyny uzyskane dzięki nowej konfiguracji cepów zwiększającej przepustowość systemu omłotu i separacji, redukcję strat i zmniejszenie wrażliwości układu omłotu na zmieniające się warunki pracy.

Ponadto, prace na polu wykonywane będą przez całą flotę marki Case IH; nie zabraknie także pokazów specjalnych i prezentacji nowego ciągnika z serii Optum AFS Connect™, nowej Pumy 240, a także Maxxuma 125.

Spotkania polowe z marką Case IH to dobra okazja do weryfikacji „na żywo” zastosowanych technologii, a także możliwość do wymiany spostrzeżeń i cennych doświadczeń. Wszystkich zainteresowanych wydarzeniem zapraszamy do śledzenia komunikatów na oficjalnym fanpage’u marki Case IH.

 

Źródło: Case IH