STEYR 6150 Impuls CVT już dostępny w Polsce

W Polsce pojawił się pierwszy ciągnik STEYR 6150 Impuls CVT i jest już oficjalnie dostępny na naszym rynku. Trzy 6–cylindrowe modele serii Impuls CVT spełnią wymogi wymagającego klienta.


Kabina Impuls CVT jest miejscem pracy o wyjątkowo niskim poziomie hałasu na poziomie 69 dB a ergonomiczny podłokietnik zadba o wygodną obsługę intuicyjnego Multicontrollera.  Elektronicznie sterowane silniki już przy niskich prędkościach obrotowych radzą sobie ze wskazanym wyzwaniem. Wał odbioru mocy przenosi całą moc silnika z maksymalną efektywnością, dbając nie tylko o oszczędność paliwa, ale również o silnik i środowisko.

Bogato wyposażony ciągnik STEYR 6150 Impuls CVT, charakteryzuje się maksymalną mocą silnika osiągającą 190 KM. Układ hydrauliczny wykrywający obciążenie oraz przekładnia bezstopniowa S-Control™ CVT zapewniają płynną i wydajną pracę w gospodarstwie. Inteligentna współpraca p​odzespołów hydraulicznych i mechanicznych zmniejsza poziom eksploatacji, zapewniając efektywne wykorzystanie zasobów oraz osiągnięcie wyznaczonych celów. Ciągnik STEYR 6150 Impuls CVT spełnia unijną normę Stage V. Jak podkreśla producent, to dlatego z marką STEYR oszczędność i wydajność idą w parze. 

Źródło: STEYR