STEYR rozpoczyna europejskie Demo Tour z nową ciężarówką demonstracyjną

Nowy pojazd obsługujący maszyny demonstracyjne marki STEYR w całej Europie, który pomaga przetransportować ciągniki do klientów. Początkowe wyjazdy dają klientom i dealerom przedsmak tego, co oferują modele Impuls CVT i Absolut CVT. Zasięg inicjatywy sięga od Hiszpanii aż po kraje bałtyckie.

Marka STEYR rozszerzyła swoją flotę demonstracyjną o nową ciężarówkę do przewozu ciągników. Nowy pojazd przegubowy ze specjalnie zaprojektowaną naczepą w tym miesiącu po raz pierwszy wyruszy w trasę z miejsca, w którym powstają ciągniki marki STEYR, czyli Austrii, gdzie odegra on kluczową rolę w organizowanej we współpracy z dealerami trasie po wybranych klientach w całym kraju. Pozwoli to na prezentację nowych ciągników Absolut CVT i Impuls CVT z zachowaniem protokołów ochrony zdrowia i bezpieczeństwa, jako że – ze względu na trwającą pandemię – będą to wydarzenia wyłącznie na otwartym powietrzu

W dalszej części pojazd z modelami demonstracyjnymi STEYR Absolut 6240 CVT i Impuls 6165 CVT dotrze do Polski, po czym skieruje się w stronę krajów Beneluksu”, mówi Gavin Enright, Sales Support Manager marki STEYR.

Po upływającym na pracy sezonie żniwnym w drugiej połowie sierpnia wyruszy do Niemiec, po czym podróż będzie kontynuowana po krajach Europy Wschodniej, Włoszech i Hiszpanii. Docelowo ma on dotrzeć do wszystkich krajów europejskich, w których sprzedawane są ciągniki STEYR, a lista ta rośnie wraz z poszerzaniem zasięgu marki. Będzie to forma wsparcia dla dealerów i klientów w całym obszarze od Hiszpanii po kraje bałtyckie. Ciężarówka demo STEYR umocni tę markę, jej dealerów i importerów, a także klientów, bowiem zaprezentuje jej wizerunek na każdym wydarzeniu, w którym weźmie udział”

Naczepa ciężarówki zapewnia wysoki poziom elastyczności i funkcjonalności dealerom oraz importerom marki STEYR, mówi pan Enright

Przykładowo pozwala ona na stworzenie obszaru eventowego o powierzchni podłogi wynoszącej ponad 50 m², więc z łatwością pomieści w razie potrzeby grupę odwiedzających, a poza tym przewidziano w niej najnowsze technologie audio-wizualne. Obejmuje też scenę i przestrzeń wystawową, która powstaje po otwarciu w pełni wysuwanej ściany bocznej, a także profesjonalny obszar kateringowo-gastronomiczny i system ogrzewania oraz klimatyzacji. Aby to wszystko przygotować, wystarczy nacisnąć przycisk.

Poza możliwościami terenowymi ciężarówki, które pozwalają jej dotrzeć nawet na pole, ten nowy pojazd demonstracyjny stanowi dla STEYR niezwykle cenny zasób. Jako narzędzie marketingowe to wysoce istotna inwestycja. Dzięki wsparciu naszego profesjonalnego zespołu demonstracyjnego ta nowa ciężarówka wyraźnie świadczy o zaangażowaniu firmy CNH Industrial na rzecz marki STEYR teraz i w przyszłości. Pomoże nam ona pokazywać coraz większej liczbie rolników i dealerów, dlaczego właśnie ciągniki STEYR są inne niż wszystkie.

Wraz z naszymi dealerami marki STEYR pracujemy nad tym, by pokazywać rolnikom zalety tych produktów, które naszym zdaniem istotnie budują wizerunek ciągników STEYR, wykorzystując w tym celu najlepszy znany nam sposób, czyli możliwość bezpośredniego wypróbowania ich w fotelu kierowcy”.

 

Źródło: STEYR