System komunikacji KUHN ISOBUS dla rozsiewaczy nawozów, pras i owijarek bel.

Rozsiewacze nawozów
Rozsiewacze nawozów AXIS 50.1 W, wyposażone w system ważenia są dostępne w wersji ISOBUS z terminalem CCI 100 lub w wersji bez terminala CCI, kompatybilnej z terminalem ISOBUS ciągnika. Oprócz zalet standardowej wersji rozsiewacza (wydajność do 500 kg/min, ważenie i regulacja co sekundę, szerokość robocza do 50 m, bardzo wolno obracające się mieszadło), wersja ISOBUS rozsiewacza AXIS 50.1 W została dodatkowo wyposażona w:

0.470c System komunikacji KUHN ISOBUS dla rozsiewaczy nawozów, pras i owijarek bel.

– Przekładnię 750 obr/min umożliwiającą lepsze dostosowanie maszyny do ciągników o dużej mocy, wyposażonych jednie w WOM 1000 obr/min. Zmniejszone obroty silnika pozwalają zmniejszyć zużycie paliwa.
– Elektroniczne sterowanie podnoszeniem/opuszczaniem osłony do siewu granicznego TELIMAT monitorowane za pomocą urządzenia sterującego.

Prasy i owijarki
Prasy rolujące zmiennokomorowe, prasoowijarki, wielkogabarytowe prasy kostkujące oraz po raz pierwszy owijarki do bel okrągłych i prostopadłościennych, mogą być sterowane za pomocą terminala CCI lub terminala ISOBUS ciągnika. Terminal CCI może być podłączony do kamery, umożliwiającej monitorowanie cyklu owijania lub formowania beli w wielkogabarytowych prasach kostkujących. Liczne aplikacje prowadzą do coraz bardziej inteligentnego zarządzania i sterowania pracą maszyny.

0.7fae System komunikacji KUHN ISOBUS dla rozsiewaczy nawozów, pras i owijarek bel.

 

 

CCI 100 : wielozadaniowy terminal
Terminal ISOBUS CCI umożliwia zarządzanie pracą wielu maszyn KUHN wyposażonych w system komunikacji ISOBUS, jak również maszyn innych producentów należących do zrzeszenia CCI.

0 System komunikacji KUHN ISOBUS dla rozsiewaczy nawozów, pras i owijarek bel.

 

 

W ofercie KUHN systematycznie będą się pojawiały kolejne maszyny wyposażone w technologię komunikacji ISOBUS.

źródło: www.kuhn.com.pl