Uzyskanie trzeciego roku gwarancji nie wymaga żadnych dopłat, a warunki obsługi są identyczne jak dotychczas. Oznacza to, że po raz pierwszy na rynku polskim dostępna jest bezpłatna, pełna, 36-cio miesięczna gwarancja fabryczna na ciągniki rolnicze. Jedyny obowiązek nabywcy to regularne serwisowanie zakupionej maszyny według zaleceń producenta i stosowanie oryginalnych olejów Kubota dostępnych u autoryzowanych Dilerów. Należy podkreślić, że konkurencyjne marki proponowały do tej pory jedynie możliwość przedłużenia gwarancji na zasadzie pakietów obsługi oferowanych przez firmy ubezpieczeniowe, które były dodatkowo płatne.

Wydłużając gwarancję do 3 lat lub 1500 mth pragniemy podkreślić doskonałą jakość i niezawodność produktów Kubota” – mówi Maciej Rujner, Dyrektor Zarządzający Działu Kubota w firmie Marubeni Machinery Distribution Poland. „Mamy nadzieję zachęcić w ten sposób polskich rolników do wyboru japońskich traktorów, aby mogli cieszyć się ich bezproblemową eksploatacją aż przez 36 długich miesięcy.”

Ciągniki z logo „K” na masce powstają w kraju Kwitnącej Wiśni, skąd transportem morskim przypływają do Polski. Ich wszystkie główne elementy – takie jak silniki, skrzynie przekładniowe, mosty i przeniesienia napędu – są projektowane i produkowane przez Kubota Corporation, co gwarantuje niezrównaną jakość i niezawodność wyrobów. Dzięki takiej strategii koncern Kubota wyprodukował już ponad 2,5 miliona ciągników i należy do największych producentów maszyn dla rolnictwa na świecie.

 

źródło: www.traktorykubota.pl