WESEM CRC5 – przydatna lampa robocza LED na wyposażeniu maszyny

WESEM CRC5 – przydatna lampa robocza LED na wyposażeniu maszyny

CRC5 – lampa robocza LED uniwersalnego zastosowania z rączką i magnesem to ostatnia realizacja polskiej firmy WESEM. Lampa znajduje szerokie zastosowanie jako dodatkowe, zewnętrzne źródło światła. Pozwala doświetlić przestrzeń na i w obrębie pojazdu. Jest przydatna zarówno przy wykonywaniu standardowych czynności przy maszynie jak i w niespodziewanych sytuacjach, gdzie potrzebne jest dodatkowe źródło światła.

Małogabarytowa (o średnicy 87 mm) lampa ogólnego zastosowania, użyteczna w wielu rodzajach pojazdów wyposażonych w gniazda do zapalniczki, o małym poborze energii, posiadająca liczne opcje pozwalające wykorzystać ją zgodnie z potrzebami została umieszczona w estetycznym i funkcjonalnym pudełku. Uniwersalność lampy zapewniają 8-metrowy przewód spiralny umożliwiający podłączenie lampy do gniazda zapalniczki, hermetyczny wyłącznik służący do wyłączania lampy w dowolnym momencie bez potrzeby odłączania jej u źródła, rączka, która pozwala wygodnie przenosić i ustawiać lampę oraz uchwyt magnetyczny umożliwiający umieszczenie lampy praktycznie w dowolnym miejscu na pojeździe. Wysoka klasa szczelności gwarantuje jej trwałość i hermetyczność, a co za tym idzie możliwość użytkowania w trudnych warunkach polowych.

Lampa w tym roku była prezentowana na międzynarodowych targach (w Polsce, w Wielkiej Brytanii, w Rosji oraz Niemczech) i spotkała się z dużym zainteresowaniem odbiorców. Naszym zamierzeniem było stworzyć praktyczny produkt, który przyda się każdemu posiadaczowi pojazdu. I to się udało. Z opinii wynika, że zaskoczyliśmy funkcjonalnością reflektora. Dla wielu osób był to pierwszy kontakt z takim rodzajem lampy, a natychmiast dostrzegły one jej przydatność – mówi Tomasz Hajduk, wspólnik w firmie WESEM.

Firma WESEM konsekwentnie zadbała o wysokiej jakości wykonanie oraz walory estetyczne lampy. Produkt znajduje się w wygodnym i dobrze zabezpieczającym go pudełku. Wszystkie komponenty do lampy CRC5 produkowane są w Polsce, a każda faza produkcji jest kontrolowana zgodnie z obowiązującym w firmie systemem jakości ISO 9001:2015.

źródło: WESEM