Case IH rusza z nową stroną internetową dedykowaną prasom

Case IH rusza z nową stroną internetową dedykowaną prasom

Marka Case IH stawia na wysoką jakość obsługi klienta i nowoczesne projekty internetowe, takie jak Case IH na 5 czy Farmlift.pl. Tym razem marka rusza z nową stroną poświęconą wyłącznie prasom kostkującym, zmienno- i stałokomorowym wszystkich serii.

Naszym nadrzędnym celem jest zawsze transparentność i pełne informowanie naszych klientów o wszelkich cechach produktów, które oferujemy. Stworzyliśmy bazę wiedzy o prasach, którą będziemy regularnie aktualizować. Dzięki temu osoby zainteresowane produktami marki Case IH znajdą odpowiedź na każde pytanie dotyczące oferty i rozwieją wszystkie swoje wątpliwości – przekonuje Alicja Dominiak-Olenderek, Brand Communications Manager Poland.

Co znajdzie się na nowej stronie internetowej? Pod adresem prasycaseih.pl wszyscy zainteresowani będą mogli sprawdzić specyfikacje poszczególnych modeli pras, porównać je ze sobą, a także sprawdzić, który najlepiej sprawdzi się w ich gospodarstwie. Dokładna oferta oraz możliwość bezpośredniego kontaktu z najbliższym dilerem lub konsultantem MaxService to tylko nieliczne z wielu ciekawych funkcjonalności nowej strony.

Prasy kostkujące, zmienno- i stałokomorowe marki Case IH to narzędzie gwarantujące gęste bele o jednolitym kształcie, dostarczające paszy i podściółki najwyższej jakości. W ofercie firmy znajdują się zarówno prasy rolujące RB545 i RB545 Silage Pack, które zostały opracowane pod kątem przyspieszenia i ułatwienia belowania jak i prasy stałokomorowe serii RB545 oraz RB344, prasy kostkujące LB424/434 i prasy zmiennokomorowe serii RB455 i RB465. Różnorodność produktów gwarantuje idealne dopasowanie maszyny do potrzeb gospodarstwa i perfekcyjne wykonywanie konkretnych zadań. Wybór prasy to wybór, który usatysfakcjonuje każdego wymagającego rolnika.

Źródło: Case IH